Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a helyes sorrend? Napi 2x...

Mi a helyes sorrend? Napi 2x sportolok, reggel és este: 1 jóga,1 erősítő,1 kardió. Én reggel jógázom majd erősítek és este kardió, de nem biztos, hogy így a leghatékonyabb a sorrend.

Figyelt kérdés
Pár hete újra visszaiktattam az életembe a mozgást, viszont nem vagyok szakértő, ezért nem tudom, hogyan helyes.

2018. jan. 14. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen jo a sorrend.
2018. jan. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gratulálok a jógához.Én meghalnék ,ha nem mozoghatom. Ezért nem horgászom pl.
2018. jan. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezt heti hányszor?

Minden nap messze sok.

Én kicsit szétbontanám. Illetve mennyi idős egy-egy ilyen blokk általában?

Ha mindenáron ragaszkodsz ehhez a háromhoz egy napon akkor viszont szinte mindegy milyen sorrendben nyomod.

Én erősítéssel kezdeném, mert ahhoz kell a legtöbb energia és kitartás. Aztán este csinálnám a kardió+jógát. Jobban tudnék tőle aludni, szépen lenyújtaná az egész testemet, kikapcsolna, relaxálna. Bár ha túl korán van az az edzés, akkor pont emiatt segít magadhoz térni. Úgy pedig nem butaság oda rakni a jógát.

Életvitel, cél és heti mennyiség függő, hogy mi hol van. Olyannyira, hogy nem is kell kötelezően kőbe vésni, hogy mikor mit és meddig.

2018. jan. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!