Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnek ketrec harcolni, +...

Szilard999 kérdése:

Szeretnek ketrec harcolni, + erodosni, ez hogyan lehetseges?

Figyelt kérdés
Szoval,lehet hogy kicsit keson kezdem,18 vagyok,179cm,60kg,fiu (keson ero tipus ha ez szami) tszeretnek ketrec harcolni,de ez meg nem lehetseges,eloszor ugy gondoltam elmegyek birkozni 1 evet,vagy tobbet,utana bokszolni vagy valamire es utana majd megyek ketrecharc,de szeretnek erosodni is,mikor jartam edzesre vagyis terembe felmentem 67kg-ra is,tudok izmosodni,de zsirosodni nem,felmentem 67kg es most ugye nem jartam 3 honapja ,es kicsit lefogytam,+ rovid a felsotestem vagyis hosszuak a labaim,engem idegesit...szeretnek vastagabb labakat,mezomorf-ekomorf keverek vagyok,nemtudom mert nem vagyok sovany de az a vastag kezu csontozatu se,de izomban jo vagyok,igazabol szeretnek kicsit edzeni erosodni,hogy erezzem hogy elek,mert egy ideje csak suli,onnan hazajovok tanulok es gepezek es ennyi,alig eszek,mikor sulyoztam annyit ettem mint egy terhes asszony,mert enni tudok,csak most meg etvagyam sincs..:( segitsetek mit javasolnatok?

2018. jan. 18. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Előbb kezdj kondiba , majd ha felmegy a súly akkor beiktathatsz egy birkó edzést . Amennyiben nincs erre lehetőséged kezdj bjj-zni és boxolni , ezután átnézhetsz thai boxra hogy megtanuld a térd - könyök technikákat , és valamilyen szinten rúgni . Ehhez majd tégy tkd-t hogy csiszold a rúgásaid .
2018. jan. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
rendben koszi !
2018. jan. 18. 17:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Esetleg kezdhetsz rögtön kondi és valamilyen stílus .
2018. jan. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy 2-4 ig megyek kondizni,es onnan 4-6 birkozas,szerintettek birnam?
2018. jan. 19. 12:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Ki kell próbálni
2018. jan. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Muszaly lesz, erosodni is akarok es edzeni,persze faraszto lesz,ezert remelem az etvagyam is nagyobb lesz,es lehetoleg proteinban dus dolgokat probalok enni,+tap kiegeszitot es vitaminokat
2018. jan. 19. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!