Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tartsam a diétát és a...

Hogyan tartsam a diétát és a napi 5X étkezést, ha nincs időm enni?

Figyelt kérdés

Átlagos napom:

Reggeli otthon

8-ra megyek az 1. munkahelyre. 11.15-kor végzek. Közben nincs szünetem.

Aztán elvileg délben kezdek a 2. munkahelyen, de minimum 50 perc az út, szóval eleve kések. Ott egyből dolgoznom kell, nincs időm enni.

Az utazás alatt tudnék enni, de BKV-val megyek, így péksütit, szendvicset, pizzaszeletet tudnék max. enni.

Naptól függően 5-ig vagy 8-ig vagyok, utána megyek edzeni, szintén bkv-val.

Ha 5-ig vagyok, egyáltalán nincs szünetem. Tehát reggel 8 és este 5 között nem tudok rendesen leülni enni, csak gyorskaja, meg olyan, amit a buszon is meg tudok enni.



Van valakinek valami jó ötlete? (konkrétum, a "nem lehet így kizsigerelni az embert" nem jó ötlet.)


2018. jan. 27. 18:24
 1/1 anonim ***** válasza:

- Shakerbe zab + fehérjepor, felöntöd, be a táskádba.

- Teljes kiőrlésű kenyér közé csirkemell meg vmi zöldség.

- Mogyoróvajas kenyér.

- Banán

- Ha néha megeszel egy Gyrost sem lesz semmi bajod.


Indulás előtt meg egyél rendesen húst vmi jó körettel, zöldséggel. Ugyanez amikor hazaértél.


Én koleszos vagyok, 30 órát dolgozom, egyetemre járok, és hétvégén haza vidékre. Tudom tartani viszonylag. Otthon megcsinálok jópár adag kaját, néha eszek gyrost, veszek a sparban grillcsirkét, halat.


Nem tudom mit dolgozol, de ha közben tudsz "inni", akkor az is egy jó kapaszkodó, meg inni fogod a zabos fehérjédet. 100g zabpehelyben meg van azért cucc.


20F

2018. jan. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!