Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ettől a gyakorlattól tényleg...

Ettől a gyakorlattól tényleg vékonyabb lesz a vádlim vagy csak vastagodni fog?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, vékony, de a vádlim alapvetően vastag, izmos, de nem a sporttól, mert nem szoktam mozogni, hanem a genetikám miatt.

Itt is olvastam, illetve videókban is láttam egy gyakorlatot, ami elvileg vékonyítja vádlit, de nem merem kipróbálni, mert félek attól, hogy vastagabb lesz. A gyakorlat abból áll, hogy lábujjhegyre kell emelkedni, majd vissza. Volt olyan videó, amiben ezt a pózt kitartották pár másodpercig, volt ahol nagyon lassan csinálták, több változatot is találtam, ezért elbizonytalanodtam. Olyanról is hallottam, hogy valakinek ettől vastagabb lett :S

Egy nő izmosodhat ennyitől, vagy ahhoz (ahogy páran mondják) proteineket kell szedjen és súlyzós edzést végezzen?

Légszi csak olyanok írjanak, akinek van benne tapasztalatuk és kipróbálták már, mert nem akarok ennél is nagyobb lábakat, nagyon csúnyák és rosszul érzem magam miatta, hogy mindenkinek vékonyabb :



2018. jan. 28. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez a "pipiskedés" vádli edzés , tehát izmosodni kell tőle .
2018. jan. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Edzéstől csak vastagodhat az izom, vékonyodni nem fog. Az az étkezésen múlik.


Proteineket szedni? Azt általában eszi az ember, a legtöbb ételben van s a élethez szükséges anyag, egy kis töredéke megy izomépítésre, ha megvannak a feltételek.

Nemcsak súlyzókkal lehet izmot építeni, természetesen, terhelést más edzés és mozgásforma is ad. Fehérje, plusz kalória (kivéve kezdőknél egy ideig), jó edzés és pihenés, ez kell az izmosodáshoz.


Mi a baj az izmos vádlival, sosem fogom felfogni, de az emberek már csak ilyenek. Ha egyenetlen a kinézeted, eddz a többi részedre, hogy azok is izmosabbak legyenek :) Ha ez az esztétikai érzékedhez nem passzol, akkor nem tudok mit mondani, a genetikával nehéz vitatkozni s ha nem edzel vádlira, akkor sok mozgástered nincs lokális izomcsökkentésre.

2018. jan. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vádlit, ha izmos, akkor szinte lehetetlen vékonyítani.
2018. jan. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A régi kérdésemben leírt módszer az egyetlen, amivel lehet érdemben vékonyítani. Az edzésekkel csak formálni lehet, amitől talán jobban néz ki.

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerde..

2018. jan. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

"Ha egyenetlen a kinézeted, eddz a többi részedre, hogy azok is izmosabbak legyenek"


Hát épp az a baj, hogy nem akarok vastag lenni, szerintem undorító, ha egy nő izmos, én meg sajnos nagyon is hajlmos vagyok rá és nagyon könnyen tudok izmosodni :/

2018. jan. 28. 13:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Cserélnék veled. Én elkezdtem edzeni, csináltam sok hónapig, de látható hatása az nem sok volt, csak a súlyok nőttek lassan (na majd talán ha tömegelek és már nagyobb lesz a súly is és maximálisan oda is teszem magam).


Az izomsorvadtak a rondák, az izmosak nem, persze van egy határ, de naturálban nincs különösebb félnivalója egy nőnek (ahogy a férfiaknak sem), max. nem guggolunk 60+ kilóval, ha nem akarunk nagyon izmos lábat.

A legtöbb embernek nem ronda az, ha van valakin némi izom s nem makarónivégtagokkal rendelkezik az illető s 10 kilót nem tud megemelni.

2018. jan. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hagyjuk már ezt a genetikailag izmos vagyok dolgot. Időnként elmondják ezt a nők, közben pedig csak zsírosak. Ilyen egyszerűen nincs, hogy semmit nem sportolsz, de te izmos vagy.


Diétától leszel vékonyabb, nem egy gyakorlattól. Mutathatnál egy képet, mert szerintem teljesen mást látsz, mint, amit a valóság.

2018. jan. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!