Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen zsírégető krémet/kapszu...

Milyen zsírégető krémet/kapszulát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 133 kilogrammal ébredtem újévre virradóan. Elhatároztam, hogy idén más lesz minden. ( Tudjátok a szokásos...) Ez a negyedik hete annak, hogy minden nap tornázom kb 60 percet. ( Van hogy napi 2x ha időm engedi.) Táplálkozást illetően is nagyot fordult velem a világ. Kizártam a lisztet, cukrot, tésztákat, krumplit stb... a szokásos. Eddig 9 kilótól sikerült megszabadulnom és már a falási rohamaim is lecsillapodtak. Viszont félek, hogy a bőröm nem fog visszahúzódni. Szeretnék mindent megtenni, hogy amennyire lehet megússzam műtét nélkül. Ha esetleg tudtok ajánlani olyan zsírégető kapszulát krémet ami segít fokozni az eredményt és nektek bevált nagyon örülnék. Plusz valami jó kis feszesítőre is vevő lennék. Tanácsokat szívesen megfogadok. Köszönöm hogy elolvastad. :) Legyen szép napod.:)
2018. jan. 30. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:
47%

-Nincs zsírégető krém/kapszula.

-Állati termékek vagy ugyanolyan vagy rosszabbak, mint a feldolgozott élelmiszerek.

-A krumpli nem szr kaja, nem kell fsni a szénhidrátoktól, az azoknak az idiótáknak a szokása akik szerint az ősember jobban tudta, hogy mi a jó a szervezetnek, mint a modern orvostudomány.


A lényeg, hogy több kalória ki, mint amennyi be, ez az egyedüli oka a fogyásnak, ezért lehetséges, hogy valakik szrt zabálnak, mégis fogynak, mert nem lépik át a kalóriaküszöbüket/alatta esznek.

2018. jan. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nincs ilyen.
2018. jan. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!