Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gondoltatok már arra, hogy...

Gondoltatok már arra, hogy profi sportolók lehettetek volna, ha "más helyre születtek"?

Figyelt kérdés
És mondjuk korábban/fiatalabban megismerkedtek azzal a sporttal, amiből egyébként tehetségesek vagytok, de mondjuk már későn kezdtétek el vagy kivel milyen szituáció fordult elő és milyen sportágban?
2010. jún. 6. 19:28
 1/6 anonim válasza:
hát én tudom hogy későn kezdtem le de azóta egész jól megy a breaktánc :D majd kialakul 13/F
2010. jún. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13-14 évesen imádtam a pankrációt,mindíg azt néztem.Ha Amerikában történt volna,simán beiratkozok egy pankrátorképző suliba:)
2010. jún. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy Magyarországon már az általánosban is lesz@rják,ha valaki tehetséges valamiben.Csak akkor tünhetsz ki,ha a családnak sportmúltja van és/vagy elég pénzes ahhoz,hogy szponzorálja a csemete ambícióit.
2010. jún. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez sajnos igaz... :(
2010. jún. 10. 16:27
 5/6 anonim válasza:
én speciel lány létemre elég jól focizok, de mit kezdhetnék vele? még világszinten se ismert annyira a női foci sajna :(
2010. júl. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én lány léttemre boxolok, Magyarországon sajnos elég kevés meccsre van lehetőség, de inkább azért sopánkodom, hogy későn kezdtem el, akkor 16 éves voltam...
2010. júl. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!