Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudok még valaki erről valamit...

Tudok még valaki erről valamit? többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok! Bizonyára sokan tudják akik kicsit követik a sport eseményeket ,hogy ma van a 9. évfordulója annak,hogy meggyilkolták Marian Cozma-t a MKB Veszprém és az egykori Román válogatott kézilabdázót. Fiatalkorom ellenére,én nem emlékszem,hogy anno miket mondtak róla a tv-ben ugyanis csak 18 vagyok(akkor voltam 9 éves így nem emlékszem). Viszont ma az internet feldobta,hogy ma van halálozásának 9. évfordulója. Egyből belevetettem magam és körbe néztem a neten, cikkeket olvastam,valamint videókat néztem.(Valamiért érdekelt meg "tetszett" az ügy. Érdekesnek találtam.)

Kérdésem: A 3 elkövetővel mi van jelenleg? Még börtönben vannak? Esetleg derültek ki új bizonyítékok?

Cozma családjával mi történt azóta? Esetleg működik még az a hely Veszprémben ahol történt? Köszönöm mindenkinek! PrayForCozma



2018. febr. 8. 18:13
 1/1 anonim ***** válasza:
A három elkövetőből kettő 30 év fegyházat kapott,a harmadik 20 év fegyházat.
2018. febr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!