Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek 3 hónap alatt fel...

Szerintetek 3 hónap alatt fel tudok készülni a maratonra?

Figyelt kérdés

régebben napi 10 kilométert futottam... volt olyan is hogy egy félmaratoni versenyre úgy mentem el ,hogy heti 2-3 alkalommal futottam 3-4 kilométereket... és elég jól ment a futás a versenyen..

a leghosszabb távom , amit futottam az 30 km volt... de volt olyan ,hogy 25 km futás mellett 160 km-ert kerékpároztam a Balaton körül..

Viszont 2 éve nem futottam... de úgy érzem ,hogy a kitartásomon múlik igazából minden... azt kell fejlesztenem, mert régebben képes voltam sokat futni... szerintetek 3 hónap alatt fel tudnék készülni a maratonra?

vagy egyenlőre maradjak a félmaratonnál?


2018. febr. 11. 12:00
 1/2 A kérdező kommentje:
egyébként 2-3 hete kezdtem újra a futást.. eleinte csak 3-4 km-erekkel... amiben séta is volt.. de már újra futok heti 3-4 alkalommal 10 km-ert is...
2018. febr. 11. 12:02
 2/2 A kérdező kommentje:
az is fontos még, hogy mivel sokáig nem futottam híztam 15 km-ot.. nem tudom ez mennyire nehezíti a helyzetet..
2018. febr. 11. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!