Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot válasszak?

Milyen sportot válasszak?

Figyelt kérdés

3 éves korom óta úszok és nagyon sok féle sportot kipróbáltam már emellett. 2,5 évet úsztam rendesen versenyszerűen ma már csak hobbi(csak néha van verseny) szinten úszok. Régebben táncoltam, fociztam, futottam, szertornáztam és kéziztem is. Érdekel a freestyle snowboard-ozás, a bmx-ezés és a küzdősportok is. Ezen kívűl még a labdajátékok is, és a tánc vagy balett meg a torna. Rsg/rg vagy a szertorna. Szerintetek melyik lenne a legjobb? Vagyis mi a legjobb ami megfelelő egy 13 éves lánynak?

Előre is köszönöm a válaszokat :)

(Bocsi, ha valamit rosszul írtam)



2018. febr. 12. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Szintén úszom 4 éves korom óta, mellette szertornáztam is sokáig. Az úszás ment jobban, ezért a tornát már csak hobbiból csinálom, helyette szinkronúszni kezdtem. + néha műugróedzésekre járok, de abból helyben nincs edzéslehetőség, Budapestre kell feljárni. A tornász múltaddal neked is ajánlom, nagyon szép sport. Tavasztól őszig kajakozni is járok, sőt versenyen is indultam már.
2018. febr. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
válasz egy harcművészetet, és mire felnősz legalább megtudod védeni magad
2018. febr. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszii :)
2018. febr. 14. 06:17
 4/7 anonim válasza:
Én a szertornát választanám vagy az úszást. 😉 De csináld azt mihez legjobban van kedved és tehetséged.
2018. febr. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2018. febr. 16. 06:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Szinkronúszás. Torna és úszás is megvan egyben.
2018. febr. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azon is gondolkodtam és köszönöm :)
2018. febr. 17. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!