Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez szerintetek jó sport a...

Ez szerintetek jó sport a fogyókúrához?

Figyelt kérdés
Az van, hogy én csinálok ilyen “talajgyakorlatokat”. 110 kg vagyok 13/L 183cm magas. Minden rendben van velem, de el szeretnék kezdeni fogyókúrázni. Nem nagyon látszik rajtam a súlyom, az emberek 75-80nak nèznek. Viszont amilyen gyakorlatokat hibátlanul meg tudok csinálni: állásból híd, francia spárga, kézenállás, bógni, hàtrabógni, állóspárga illetve most ha ilyen négykézláb állok akkor oda tudom tenni az egyik lábamat a fejemhez. Ezeket ha rendszeresen csinálom akkor fogyhatok? +jövőhèten teszik fel a fogdzabályzómat is. Ezek szerintetek alkalmasak fogyásra?

2018. febr. 14. 00:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem.Ennyi idősen csak akkor fogsz tudni lefogyi ha szüleid elfogadják hogy nem egy kiselefánt vagy nem is egy rövidebb nyakú zsiráf hanem egy ember kislány akit e szerint is kellene táplálni.
2018. febr. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem azért vagyok kövér. Hanem mert kiskoromban beteg voltam, és olyan gyógyszerem volt amitől nagyon nagyon elhíztam(3éve hagytam abba) Szóval ne hibáztasd az én szüleimet. Ennek köszönhetem hogy élek, de mostmár le fogyhatnék. Ha mennek ezek a gyakorlatok akkor csinálhatom őket?
2018. febr. 14. 17:41
 3/4 anonim válasza:

Szerintem ez jó irány de érdemes lenne valami aerob vagy kardio edzést is folytatnod mint pl gyaloglás futás

E mellett helyes táplálkozás és egy ido utan lesz változás :D

2018. febr. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A nagy helyzet, hogy akár a semmittevéstől is lefogysz, ha kalóriaminuszban vagy.

Az aerob és kardio edzés nem szükségszerű.

2018. febr. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!