Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Egyéb kérdések

A kérdés

Debrecenben az egyetem téren lévő nagytornaterem pontosan hol található?

Nagyjából nem tudja valaki elmagyarázni a többi épülethez viszonyítva, mert google-ben sem találom. Előre is köszönöm.

Keress kérdéseket hasonló témákban: sport, tornaterem, Debrecen, Debreceni Egyetem

febr. 14. 22:42  Privát üzenet  

A válasz
Nem a sportcsarnokra gondoltál? Mert az ott van, a Dóczy u. kapunál kell bemenni.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont febr. 15. 20:00 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mehetek egyetemen belül jógára, úgy, hogy még sosem csináltam? Nem fogok nagyon beégni?
A Nemzeti Közszolgálati Egyetem fizikai alkalmasságira pontosabban a fekvenyomás gyakorlattára, hogyan érdemes készülni?
BME erőfejlesztés alatt mit kell érteni?
BEAC-on "Futás kezdőknek" nevű szabadon választható tárggyal kapcsolatban mi a tapasztalatotok?
Budapesten hol van a legjobb muay thai edzés? (Kezdő szint)
Hungarofit-en mennyi a minimum fekvőtámasz és felülés amit meg kell csinálni?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!