Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jóga óra kezdőként?

Jóga óra kezdőként?

Figyelt kérdés

Nem vagyok hajlékony, ülő munkát végzek. A konditerem nem jött be, nem az én stílusom, inkább megpróbálnám a jógát de sosem voltam még ilyen helyen.

Milyen az első pár alkalom kezdőknek? Milyen ruhát kell vinni?

Ahogy telik az idő, úgy hajlékonyabb lesz az ember teste ha rendszeresen csinálja? Formálja az alakot valamennyire vagy inkább csak a tartást és az izmok mozgékonyságát javítja?

36N


2018. febr. 17. 22:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Az alakot nem fogja formálni, mert inkább a mélyebb izmokat dolgozzátok, mintsem a nagyobb kiterjedésű, alakért jobban felelős izmokat.

Rendes edzőruha kell, jógamatrac, -tégla, stb. van egy-egy ilyen stúdióban.

Az első pár alkalom necces, de hamar fejlődik az elején az ember, pikk pakk centikben mérhető lesz.

Kifejezetten kezdőknek szóló órára menj, ajánlom a hatha és a bikram fajtát. Egy jobb, magyarázósabb oktatónál nem fog elmaradni a fejlődés.

2018. febr. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2018. febr. 18. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!