Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudtok olyan jógastúdiót,...

Tudtok olyan jógastúdiót, ahol nincsen az edzéseken ez a szakrális-csakrális körítés hozzá? :D

Figyelt kérdés

Küzdősportoltam elég sokáig, kiegészítő sportokat nagyon nem csináltam mellette, versenyszerűen is űztem (ökölvívás), emiatt kissé aszimmetrikusan fejlődött az izomzaton. Sporttevékenységen kívüli sérülést szenvedett a jobb kézfejem (az összes csont, ami létezik benne, kificamodott :D), valamint a jobb lábfejem (külső laterális csont tört el), így még inkább visszamaradott a fejlődésben a jobb oldalamon az izomzatom. Ráadásul gerincferdülésem is van :D


Elvileg a jóga ezt kiválóan tudja korrigálni, de... Ezek a körítések hozzá kifejezetten irritálnak, többször is voltam jóga edzésen, és baromira idegesít az a zenei aláfestés, a díszítések... Nemrég megszálltam egy olyan lakásban, ahol csupa ilyen dekoráció volt, és esküszöm, iszonyatosan nyomasztott, rosszul éreztem magam. Lehet, hogy én vagyok a Sátán fia, nem tehetek róla, de nagyon rossz érzésem van az egésztől, irritál, nyomaszt, nem tudok ilyen környezetben ellazulni :D


A válaszotokat előre is köszönöm!



2018. febr. 11. 10:45
 1/4 anonim válasza:
Esetleg pilates?
2018. febr. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a bikram jóga az teljesen sport jellegű.

ott mindig ugyanaz az az ászana sorrend is,hogy tud mibe mennyit fejlődtél.

amúgy meg miért akarnál ellazulni ha rendes edzést keresel?

2018. febr. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1: köszönöm a tippet, szerintem az lesz a megoldás :D


#2: bocsi, az ellazulás az más témában merült fel, lehet, rosszul fogalmaztam :D De azért az mégis csak negatív hatással van az edzésre, ha valamilyen körülmény irritálja az idegrendszeremet... Köszi neked is a tippet, meg fogok nézni egy bikram jóga edzést! :)

2018. febr. 11. 16:28
 4/4 anonim válasza:
Örülök, hogy hasznos volt a válaszom! :) Sok sikert!
2018. febr. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!