Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Teljesen kezdőként milyen...

Teljesen kezdőként milyen torna vagy edzés lenne megfelelő?

Figyelt kérdés
Nem sportoltam soha, 25 éves nő vagyok, 7 hónapja szültem, és szeretnék valamit kezdeni magammal. Csak nem tudom, mit lenne érdemes. Kérlek segítsetek!
2018. febr. 16. 22:57
 1/2 anonim ***** válasza:
2018. febr. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

OK, hogy nem sportoltál, de hogy állsz pl. a gyaloglással? Én sem sportoltam régebben soha, de 40km-t le tudtam gyalogolni hegyen, van, aki pedig 100 méteren is szenved.

Nagyon alapfokon a gyaloglás, síkon kényelmesen biciklizés jöhet képbe, meg persze kismillió egyéb. Tornából is van lazább és intenzívebb.

Én futni nem tudok és nem szeretek, bár kocogni pláne nem (automatikusan gyorsabban csinálom), én gyaloglás/futás kombót nyomok néha, de főleg gyaloglok. Na ebből lesz egyszer futás, ha sokáig élek, az egy okés mozgásforma, adjunk a keringési rendszernek...

2018. febr. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!