Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Judo vagy a Birkózás ajánlat...

A Judo vagy a Birkózás ajánlatosabb?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és focizok. Költözés miatt ott kell hagynom a csapatot, viszont új felállással, új csapattal nem akarom máshol újra kezdeni, ezért más sport felé kacsintgatok. Így jöttek képbe a küzdősportok. Ahova költözök, ott nincs sok küzdősport lehetőség, leszámítva kettőt: Judo és Birkózás.

170 centiméter vagyok és kb. 68 kiló. Melyiket ajánljátok a két testharcos küzdősport közül. Mindkettő nagyon tetszik és nagyon hatékonynak gondolom, úgyhogy nem tudok dönteni. Szakmabeliekhez fordulnék.

Fontos, hogy csak hobbi szinten szeretném űzni, nem célom versenyezni, maximum ha az élet úgy hozza. Mindkét helyen foglalkoznak hobbi sportolókkal, úgyhogy ezzel nincs gond. Mit tanácsoltok?



2018. febr. 19. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Edző és társaság alapján döntenék. Mindkét helyre menj el, meglátod melyik tetszik jobban.
2018. febr. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Melyikben könnyebb fejlődni?
2018. febr. 19. 22:16
 3/5 wrestler56 ***** válasza:
A birkóban könnyebben fejlődsz. Mivel nem akarsz (és esélyed sincs) "bajnokká" fejlődni, ne az érdekeljen melyikben fejlődsz könnyebben. Az első válaszoló jól beszélt, uff.
2018. febr. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Birkózás mindenképpen a kettő közül.
2018. márc. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De ebben a kategóriában a BJJ-t tudom ajánlani.
2018. máj. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!