Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szaltózni mennyire veszélyes?

Szaltózni mennyire veszélyes?

Figyelt kérdés
Már egy ideje meg akarok tanulni szaltózni, előre is hátra is, csak még azért nem kezdtem el, mert olyan terem nincs ahol gyakorolni tudnék, úgyhogy azt gondoltam, hogy majd ha jó idő lesz, akkor a szabadban. Viszont nagyon félek az ezekkel járó sérülésektől, hátra szaltóra azt mondják veszélyes. Tesóm tud szaltózni és neki még nem volt komolyabb sérülése ezek miatt, de csak ezért nem tudom hogy el fogom e merni kezdeni.

2018. febr. 20. 22:48
 1/1 anonim válasza:
Csak ugy a semmibol nem lehet megtanulni szaltozni. Eloszor trambulinon kene megtanulni, ha mar ott megy, fejlesztheted a tudasod a foldon is. Viszont egyedul ne allj neki. Kerj meg olyat, aki jartas ebben, es tudja hogy kell atlenditeni.
2018. febr. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!