Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Heti 6x aerob/kardió leégeti...

Heti 6x aerob/kardió leégeti a zsíromat?

Figyelt kérdés
95 kiló vagyok, 47% a testzsírom. Tegyük fel, hogy a kajálás rendben van. Jelenleg heti 4x edzek, de felvinném heti 6x-ra. Heti 3x50 perc lassú kocogás, és heti 3x50 perc változó intenzitású spinning lehet eredményes? Úgy képzelem, hogy ekkora testzsírnál még felesleges a súlyzós edzés.

2018. febr. 27. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Zsírt, izmot mindent. Bármely mennyiségű feleslegnél szuper ha megy súlyzós edzés!
2018. febr. 28. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem. Már nem tudok kipréselni magamból még egy edzőtermi edzést sem időben, sem pénzben. Egy darab ötkilós kézisúlyzóm van. Azzal mit tudok csinálni?
2018. febr. 28. 09:43
 3/3 anonim válasza:
Szerintem elég egyenlőre amiket írtál. Én nem voltam nagyon túlsúlyos, 67kg voltam es 2 hónap alatt napi 2-4-5km futassal, ami ugye elég kevés volt anno, mert keveset bírtam, azzal lefogytam 5kgot. Nos, ha több súly felesleg van rajtad, akkor az hamarabb le fog vele menni. Tapasztalatból mondom. Most is van rajtam 2-3 kg meg, de arra már nem igazán jó a futás.. Megallt egy szinten. Én pedig anno csak kardio edzést csináltam, nem volt változó intenzitású. Kitartást, és sok sikert! :)
2018. márc. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!