Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudtok olyan néptánc egyesület...

Tudtok olyan néptánc egyesületet Budapesten, vagy környékén, ami felnőtteknek, vagy fiatal felnőtteknek van és hetente egyszer próbálnak?

Figyelt kérdés

Nagyon keresek olyan egyesületet, ami Bp. belvárosában (3., 5., 6., 7., 8., 9. kerületben), vagy Budakalászon, Pomázon, Szentendrén van, s hetente egyszer vannak próbák. Nem teljesen kezdő csoportra gondolok, mert már van tapasztalatom néptáncban. S, ami még fontos, lányként, pár nélkül is tudok oda menni. A korosztály végül is mindegy a felnőtt korosztályon belül(húszon évesektől felfele).

Köszönöm előre is a válaszokat!



2018. márc. 3. 12:42
 1/1 anonim válasza:
Nagyon sok néptánc csoport van Pesten, viszont nem vagyok jártas ott és nem tudom mennyire és hogyan működnek.. De Szentendre TE, Angyalföldi TE, Szilas TE, Csepel TE.. Tehát fel se lehetne sorolni annyi van, de én még ajánlom neked a Fonó Budai Zeneház oldalán mindig megvan hirdetve ami csak szerdánként van azt tudom. Talán valami olyasmi hogy Fonó Szerda
2018. ápr. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!