Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol ismerkedhetnék meg sportol...

Shofia kérdése:

Hol ismerkedhetnék meg sportolni vágyó fiatalokkal?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl a 16-18. évesekre. Csak szeretnék egy hozzám illő baráti kört, akik szívesen mozognak néha. Én ugyan nem sportolok rendszeresen, csak hobbiból, de épp az a bajom, hogy egyedül annyira rossz mozogni. Most kezdtem el nem rég longboardozni, lovagolok sokat, sziklát mászom, de a falmászást is szívesen kipróbálnám. Az a helyzet, hogy elég fiatal vagyok még 16 éves, és nincs ahhoz pénzem, hogy elmenjek rendszeresen edző termekbe. Nincs valahol valami club szerűség, vagy bármi, ahol meg lehet ismerkedni mozogni vágyó emberekkel? Egyébként ezen kívül nagyon szívesen kipróbálnék extrémsportokat, mint pl parkour, de nem tudom hol lehetne biztonságosan trükköket tanulni.

2018. márc. 3. 18:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia

Hol laksz?

16f

2018. márc. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!