Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért kellemetlen érzés...

Miért kellemetlen érzés fejjel lefelé lenni?

Figyelt kérdés
Csak nálam van ez így? Mások hogy bírják a fejen vagy kézenállást? Beletódul a fejembe a vér, ettől olyan érzésem van, mintha fel akarna robbanni, kicsit meg is fájdul. Ha felállok, akkor persze semmi bajom. Hozzá lehet ehhez szokni?

2018. márc. 9. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szokatlan, nem mindennapi. De hozzá lehet szokni. Elsőre mondjuk gyertyaállással, játékosan szoktasd magad hozzá és a játékosan közelítsd meg és ezt próbáld benne élvezni.

Én szeretek fejjel lefelé lenni. Ha gyerek lennék, kérném mindig a felnőtteket, fogják meg a lábam és lógassanak.

2018. márc. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

"Ha felállok, akkor persze semmi bajom."

Azért, mert az nem szalad tele vérrel.

Lábad azért nem szalad zele vérrel, mert az nem üres.

2018. márc. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A vízoszlopnak súlya van. A vér hasonlóan működik. Ha fejre állsz, a fejben megnövekszik a nyomás, amihez nincs hozzászokva.
2018. márc. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja, és egy percig kézen vagy fejen állni nem probléma, de pont azért, mert a fejedbe tódul a sok vér, túl sokáig nem érdemes úgy lenni. Tarts közben szüneteket! Első voltam.
2018. márc. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#1: a gyerekeim mindig élvezték, ha lógattuk őket, nekik vajon miért nem rossz érzés? Nekem 3 mp után már szétmegy a fejem.
2018. márc. 9. 14:34
 6/6 anonim ***** válasza:
A gyerek nem magas, hanem alacsony. A nyomáskülönbség nem olyan nagy.
2018. márc. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!