Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot lehet felnőtten...

Milyen sportot lehet felnőtten elkezdeni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Olyan sport érdekelne, ami jót tesz az általános erőnlétnek.


Futás, úszás sajnos kizárva. Testépítés pedig már nem érdekel.


2018. márc. 14. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Kerékpározás.

Túrázás.

Csoportos órák közül bármi, ami érdekel, és amit szívesen csinálsz.

De lehet valamilyen küzdősport, önvédelmi sport is.

Igazából bármi. Nincs korhoz kötve. Nyilván nem profi vagy versenyző akarsz lenni, így tök mindegy, hogy hány évesen kezded.

Nekem a gerinctorna és a túrázás tetszik :)

2018. márc. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tollas, tenisz, ping-pong, sakk.
2018. márc. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdem, mert tetszenek a küzdősportok is, de családalapítás küszöbén sajnos nincs rá időm.


Anno mikor csináltam, heti 3 edzés és szintén heti 2-3 erősítő edzés. Sajnos már nincs annyi szabadidőm.


Viszont az erősítő edzések (pl. crossfit) irgalmatlan drága. 15-20e ft egy hó...

2018. márc. 14. 12:16
 4/7 anonim ***** válasza:
A crossfit amúgy is hülyeség, válts egy kondi bérletet és eddz aztkész:) heti 2-3 edzéssel is idővel ki leszel bszva. ;)
2018. márc. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kondin még gondolkozok. a tinikoromat végigsúlyzózgattam. aztán huszonévek elején is ment a kondizás. de már valahogy alábbhagyott az érdeklődésem. nekem kicsit uncsi :(
2018. márc. 14. 12:45
 6/7 A kérdező kommentje:
ettől függetlenül lehet hogy ezt fogom foyltatni
2018. márc. 14. 12:45
 7/7 anonim ***** válasza:
36%

crossfit 15-20k egy hónapra???? Te úr is isten! Hol laksz? Baromi drága!


Nem rossz a crossfit, harcművészet mellé csinálom. Ha nem is leszel tőle izomagyu, de remek kondid lesz. Egy dolog nagyon előnyös a crosfitbe. Elmész pár edzésre, megtanulod, hogyan kell helyesen kivitelezni a feladatot, szép lassan összegyűjtöd az eszközöket magadnak, és elkezded otthon is csinálni. Arra viszont figyelj az otthoni edzésnél, hogy ne egyedül csináld, mert nem lesz motivációs segítséged, és előbb utóbb abbahagyod. Szervezd be a párod, pár barátot, és nyomasd.


Mondjuk télen lehet egy picit rossz, mert kell crosfitnak a hely. Jóidőben meg lehet menni a szabadba. Egyre jobban terjednek különféle helyeken, főleg sportpályákon, a felnőtt játszóterek. ( most nem a franciágyra gondoltam :D ) Keresd meg, hol van ilyen hely legközelebb hozzád. Ha nincs, az sem baj, max csak trx-nek kell felfüggesztési pont. ( teszkós edzőheveder olcsóbb, és ugyan azt lehet vele csinálni. )


Szóval kell ugye az a trx féleségen kívül, kettlebell, pár edzőgumi, kis sámli, különféle kötelek, ha kényes vagy akkor polifon, stb stb. 15-20k-ás havi bérlet árából majdnem meg is tudod venni.

2018. márc. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!