Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Rendőr szeretnék lenni. Jövő...

Rendőr szeretnék lenni. Jövő szeptembertől szeretnék az NKE-re járni. Tudnátok edzés tervet ajánlani, hogy feltudjak készülni az alkalmassági vizsgára?

Figyelt kérdés

Az alábbi követelmények vannak:

- Fekvőtámaszban karhajlítás-nyújtás

- Hajlított karú függés

- Fekvenyomás

- 4 × 10 m-es ingafutás

- Helyből távolugrás

- Hanyattfekvésből felülés

- 2000 m-es futás


Minél jobb, gyorsabb, nagyobb eredmény elérésének érdekében heti/napi szinten mennyit kellene sportolni, milyen hosszan és milyen gyakorlatokat?


Elsőnek futással kellene kezdeni vagy mivel?


Tudnátok nekem tippeket adni?:D


2018. márc. 15. 19:29
 1/4 anonim válasza:
Fiú vagy? Hány éves? Szerintem ráér majd jövőre.
2018. márc. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. És nem szeretném utolsó pillanatra hagyni, ezért szeretnék most elkezdeni komolyabban sportolni, hogy biztosan felvegyenek, mivel elég nehéz bejutni.
2018. márc. 15. 20:27
 3/4 anonim ***** válasza:
A két futószám kivételével a többit tavasztól őszig egy szabadtéri kondiparkban tudod gyakorolni. A futáshoz meg futni kell. Egyre többet és nagyobb intenzitással. Télen meg folytathatod egy teremben az edzést. Ha most belekezdesz, jövőre tuti menni fog. Ehhez a szinthez nem kell élsportolónak lenni.
2018. márc. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 Köszönöm szépen a tanácsokat!
2018. márc. 15. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!