Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Érdemes otthon elkezdeni ott...

Radish kérdése:

Érdemes otthon elkezdeni ott zsákolni?

Figyelt kérdés
Az otthoni zsákolgatással a célom főképp az lenne hogy kicsit formába hozzam magam és foggyak. Sokan írják hogy egy erre megfelelő szakember nélkül nem érdemes elkezdeni ugyan is berögzülnek a hibás teknikák. Ezzel én maximálisan eggyet is értek, de esetleg úgy sem ajánlott ezt elkezdeni ha maga a box teknikák elsajátítása eggyátalán nem cél? Önmagában a mozgás forma nagyon tetszik és ezért szeretnék hozzá látni. Válaszotokat előre is köszönöm.

2016. jan. 26. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem két dolog jutott eszembe:

1 - valszeg a technikák azért is vannak, h hosszútávon ne sérülj le.

2 - ha csinálhatod jól is, miért csinálnád sz.rul? Pár edzésre lemenni, h kb. megmutassák sztem nem oly nagy ár érte. Aztán lehet h még kedvet is kapsz és ottragadsz. :)

2016. jan. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Igen ez bennem is megfordult de sajnos munka melett kissé nehézkes lenne (persze kifogások mindíg vannak :). De ami a nagyobb problémát okozza az az hogy nincs box edzés a környéken. Meg szerintem belépnék egy box edzésre azt közölnék hogy a Sakk szakkör arébb van :)
2016. jan. 26. 12:46
 3/5 anonim ***** válasza:
:D
2016. jan. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megtanulni az egyeneseket és az alapokat, a helyes alapállást egy hónap alatt meg lehet. Utána már tudsz otthon gyakorolni. Próbálhatsz youtuberól nézni videókat, jobb mint a semmi, de a legjobb pár box edzés lenne.
2016. jan. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én félévet st. workoutoztam, aztán bementem egy box klubhoz hogy itt szeretnék edzeni, nem gondoltam hogy ilyen jó leszek benne.

Szóval eszedbe ne jusson otthon, mert ki tudja mit rejthetsz, csak egyesuleti edzest vagy szakembert ajánlok, máshogy hülyeség, ha szarul viszek be egy horgot vagy mást eléggé tud fájni, és ez ha egyedül tanulod gyakori.

Másik lehetőség, nézz utána neten és tanulj otthon zsákolni.

2017. jan. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!