Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportra lennék megfelelő?

Rayli kérdése:

Milyen sportra lennék megfelelő?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Fenn áll egy olyan dolog,hogy 10 év után abba kell hagynom a focit,egy térdsérülés miatt(porcleválás) ami miatt artoroszkóposan meg is fognak "műteni".A műtét után szeretnék sportolni,de a szüleim nem fogják engedni,hogy focizzak,és igazábol én sem szeretnék.A kérdésem az lenne,hogy milyen sportot tudtok ajánlani nekem,az én testalkatommal milyen sporta lennék megfelelő?Esetleg küzdősportra megfelelő lennék?Szeretném hogy leírjátok,hogy milyen sportban gondoltok el engem az adottságaim és a testalkatom alapján.(178,5cm magas,60kg,fiú 17 éves.Nem gyors futó,de jól bírja a hosszú távot.Vékony hosszú lábai,kezei vannak.Az agresszió csak nagy inger hatására érhető el,jó labdaérzék)

2018. márc. 17. 19:07
 1/2 anonim válasza:
Szia, ami történt sajnálatos. Szerintem kezdj el úszni, nagyon jó sport és a hosszú végtagjaid miatt előnyös is lenne. :)
2018. márc. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia,hat..ezzel jar a sport.Koszonom a javaslatod,lehetseges hogy kifogom probalno😄
2018. márc. 17. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!