Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 13 évesen már nagyon késő...

13 évesen már nagyon késő lenne elkezdeni vívni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 13 éves vagyok, és szeretnék elkezdeni vívni (eddig fociztam) , szerintetek már késő lenne? Nagyon érdekel ez a sport, viszont még soha nem próbáltam. Itt is egyesületek vannak, mint fociba? És versenyekre szoktak járni? Ha valaki leírna nekem ezzel kapcsolatban bármit, ami csak eszébe jut, megköszönném! :)

2018. márc. 20. 13:50
 1/3 anonim válasza:
65%
Sose keso
2018. márc. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Ilyenkor még simán! Attól függ hol laksz, tudok segíteni mert én is vívok. ;) És persze, hogyha teszel érte versenyre is járhatsz.
2018. ápr. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Szia! Vívni sosem késő elkezdeni, ebben az időben meg pláne. Van olyan vb vívónk, aki 14 évesen kezdte... Versenyekre ha jól emlékszem másfél év edzés után járhatsz, de ez egyesületenként változik. Én nagyon szeretek vívni, nem bánod meg ha elkezded, van aki sokkal később kezdi. Sok sikert!
2018. ápr. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!