Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A fekvőtámasztól mennyire...

A fekvőtámasztól mennyire lehet növelni az izmot?

Figyelt kérdés
19 évesen olyan vékony a karom mint egy csajnak (de komolyan) , edző terem meg nagyon messze van . így hát marad a házi gyúrás :)

2018. márc. 29. 13:06
 1/6 Anonym982 válasza:
68%
Lehet, de nem túl sokat
2018. márc. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Nem lesznek nagy izmaid, de szépek lesznek. És jó hatással van az egész felsőtestre is
2018. márc. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak siman normal fekvotamaszt nyomsz nem nehezited stb. akkor az elejen egy kicsit aztan annyi.
2018. márc. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél kézi súlyzókat
2018. márc. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet saját súllyal is edzeni. De a folyamatos fekvőtámaszozás helyett szerintem inkább olvass kicsit utána és próbálj meg egy edzéstervet. Illetve az étkezésre is figyelj oda.

Én decathlonban vettem súlyzókat (ne a kis szines bzi súlyokat vegyed, hanem a szerelhetőt). Az is sokat segít. Emellett ami talán még jobb, ha veszel húzódzkodót.

2018. márc. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért valamennyire lehet. Én hét hónapja fekvőzöm kb, lány vagyok, de egész szépen látszik (persze nem vagyok kigyúrt, csak látszik az izom). De ne csak fekvőzz, jól mondták előttem, súlyzózás, húzódzkodás, ilyesmi is jót tesz. Meg ha már edzel, akkor a teljes testedet is megmozgathatod, nem árt. Elég gyorsan lehet vele haladni, ha rendszeresen csinálod.
2018. márc. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!