Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem futóórát...

Tudnátok nekem futóórát javasolni?

Figyelt kérdés

Ahogy néztem, árakban nagyon elvannak szaladva...lehet okos karkötő is. Ami nekem kellene rajta: idő, stopper, megtett táv, pulzus mérő. Most rendeltem wish-ről egy okos karkötőt, nem lenne ezzel gond, csak nincs rajta stopper, ami számomra elég fontos lenne...a videókban pedig volt.


Újonnan ezt néztem ki : [link]


Megérné?



2018. márc. 30. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha komolyan gondolod a pulzusalapú futást, akkor én mindenképp a polar termékei közül választanék, mert ők foglalkoznak ezzel legrégebb óta (jó pár évtizede), ezáltal a legnagyobb tapasztalattal rendelkeznek ezen a piacon.


A polar termékei közül pedig ár/érték alapján az m400-as vagy az m430-as órák a legjobbak.

Persze, nem két fillér, de ha komolyan gondolod, akkor pár év használat ezekben benne van, és szerintem futni nem érdemes máshogy elkezdeni, csak tudatosan, pulzuskontrollal.

2018. márc. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából már két éve futok, a pulzus mánia most jelentkezett nálam. Ilyen 30-40 ezreket azért nem szeretnék rászánni...ezért gondolkoznék valamilyen okos karkötőben ami képes a fent említett dolgokra. Vagy valami hasonló okosórára ruháznék be.
2018. márc. 31. 13:25
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ilyen 5000 forintos cuccot nem vennék. Sajnos rá kell szánni a pénzt, ha normális eszközt akarsz, ami valóban ér is valamit. A Polar kifejezetten jó ár-érték arányúnak számít a piacon, 60 ezer körül vannak már GPS-es pulzusmérő sportórák. Hasonló tudású Garmin órák 100 ezertől indulnak. Ez a noname "okoskarkötő" hogy méri a pulzust meg a megtett távolságot? Eleve a csukló alapú pulzusmérés jóval pontatlanabb mint a mellkaspántos. Van ezekben GPS, hogy mérje a sebességedet? Hogy értve nincs benne stopper, nem mutatja az időt, hogy mióta futsz? Az azért eléggé alapvető dolog szerintem egy sporteszköz esetén :) Szóval én inkább nem erőltetném ezeket a kínai cuccokat.
2018. ápr. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!