Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kimerultem, vagy siman csak...

Kimerultem, vagy siman csak ellustultam?

Figyelt kérdés

Szoval az a helyzet, h februar ota rendszeresen sportolok, edzoteremben. (19 vagyok, lany) Eddig nem nagyon volt resze eletemnek a sport. Izmosodtam, jobb az alakom. (De meg mindig van rajtam felesleg.) Egy ideje nincs kedvem sportolni menni, neha faj a terdem is. Amugy eddig kb minden nap mentem, minimum egy ora, neha aktivabb volt, neha kevesbe. Mindenhova biciklivel jarok, az is faraszt. Mar a lathato eredmeny se tud lelkesiteni.

Lehetseges, hogy egyszeruen kimerultem, mert kb semmi sport utan annyira aktivan kezdtem el csinalni? Vagy csak siman jon a nyar, en meg lusta vagyok a melegben mozogni? Mi tehetnek? Ti mivel veszitek ra magatokat a mozgasra?


2010. jún. 11. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Én mindig haverokkal megyek el sportolni, így már ez egy plusz pont, hogy elmenjek otthonról. A másik az, hogy mindig a célt látom magam előtt. Ha valamit kitűzök magam elé, azt általába meg is valósítom. Puszta akaraterő, emellett zene ami felpörget és egy kis koffein. :)
2010. jún. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szerintem ne menj minden nap, az is elég, ha egy héten 3-4 alkalommal mész. Ne érezd kényszernek, legyen egy kellemes kikapcsolódás! Ne mindig ugyanazt csináld, váltogasd a különböző sportokat, pl. járj mindig más-más típusú aerobicra, akkor nem fogod megunni, és mindig lesz benne kihívás. Keress valamilyen izgalmasabb sportágat! A biciklizést pl. váltsd fel spinninggel, vagy keress valakit, akivel el tudsz járni fallabdázni. Én is jártam, nagyon jó móka! És társaságban amúgy is sokkal élvezetesebb minden! :D
2010. jún. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hali!

1. Kulfoldon vagyok, meg egy honapig, igy uj dologba nagyon nincs ertelmbe belekezdeni...:(

2. Nem nagyon van olyan, akivel elmehetnek. Meg ha sportolni megyek, akkor jobb szeretek egyedul.

3. Kavet, meg energiaitalt nem iszok, szal a koffein kizarva...:)

4. Igyekszem valtozatosan csinalni, amennyira az ido, meg a lehetosegek engedik. Kicsit attol felek/tem, h ha megszoktam, h minden nap megyek, akkor nagyon keves lesz a heti 3-4. De lehet, h inkabb kevesebb legyen, de kedvvel telibb, mint tobb, de minden lelkesedes nelkul...

Koszonom a valaszokat! :)

2010. jún. 11. 17:40
 4/8 anonim válasza:
Egyet mondok neked, változatosság nélkül nincs olyan dolog amit nem lehet nem megunni. Ez nálad azért van mert már eleve szép alkatod lehet és meg vagy elégedve magaddal + szépnek tartanak. Benned lehet az is hogy hamarosan mész haza, és már fejezel be mindent. Ez szerintem elmúlik, majd megjön a kedved hozzá.
2010. jún. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Oh, az alkatom megcsak meg se kozeliti azt, amit el tudnek fogadni...:( Szoval biztos nem itt a problema.

Esetleg az, h lassan mar megyek haza, es mas dologk jarnak a fejembe... Ez lehet...:)

2010. jún. 11. 19:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Én amikor gyúrok, amikor már szószerint fizikai fájdalmaim vannak, arra még rányomok 2-3 sorozatot, ez az elszántság. Persze hogy fáradt vagy, néha hagyj ki 1 hetes pihenőket, és a jövőhéten újult erőveld kezd. És tegyél be zenét, nekem az is segített :)
2010. jún. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Kedves Kérdező, azért ugye nem fogod abbahagyni a sportot, csak mert hazajössz?! Nem kéne veszni hagyni az eddigi eredményeket, egy hónap múlva már itthon leszel, újult erővel vetheted be magad! :)
2010. jún. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Neha tartok par nap pihit, de akkor meg lelkiismeretfurdalasom van...:(

Dehogy! :) Nem szeretnem abbahagyni, sot... Valahogy bele kell majd zsufolni a 24 oraba...:)

2010. jún. 12. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!