Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon ellustultam! Hogy...

Nagyon ellustultam! Hogy fogyjak tovább? Már csak 8 kg kéne.

Figyelt kérdés
Valami mozgást ajánljatok műr légyszi, amit egy nap 2 óra alatt el tudok végezni. Kaják szempontjából, meg mi az, amit kerüljek, és mit ehetek, ha megéheznék?
2011. aug. 10. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem mozgásnak akár a futás,vagy menj úszni vagy ilyenek amik tényleg jól megmozgatnak.

kaják közül meg kerüld a sok szénhidrátot,az édességeket,szénsavas üdítőket

ha megéheznél,egyél valami finom gyümölcsöt,pl egy banánt,vagy gy barackot,szilvát ... én ezeket szoktam megenni :)

2011. aug. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kerüld a tésztákat (tapasztalat )

Futás biciklizés

Esetleg megszabadulunk együtt a feleslegtől??

2011. aug. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm a válaszokat. ráveszem magam valahogy a futásra, az étkezéssel szerintem nem lesz gond :)


utolsó: felőlem csinálhatjuk együtt is! :D hány éves vagy, és hány kilótól akarsz megszabadulni? (privátot ne írj, mert nem tudok belépni az e-mailembe.)

2011. aug. 10. 21:29
 4/4 anonim ***** válasza:
utsó vok 10kilótól minimum
2011. aug. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!