Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Érdemes elkezdenek balettozni?

Érdemes elkezdenek balettozni?

Figyelt kérdés

14 vagyok de nagyon érdekel a balett.

Szerintetek érdemes elkezdenem? Esetleg ha elkezdeném csinálhatnám versenyszerűen?



2018. ápr. 23. 16:00
 1/3 anonim válasza:

Ha érdekel, kezdd el!

Kisebb az esélyed a klasszikus balettos karrierre, mint ha már 8-10 éve csinálnád, de a balett jó alap bármilyen tánchoz. Hobbiként, élvezetből még felnőtt korban sem késő elkezdeni - nem egy tánciskola hirdet felnőtteknek kezdő klasszikus balett tanfolyamot is.

Hogy végül versenyen vagy művészként tudsz-e vele kezdeni valamit, majd elválik, de ha tényleg érdekel, miért ne kezdenél bele?

2018. ápr. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs versenyszerű balett, mert az nem sport, hanem művészet. Hacsak nem vagy rendkívül tehetséges, profi balettos már nem leszel, mert ezt általában óvodás korban szokták kezdeni. Hobbiszinten működhet.
2018. ápr. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Én 14 évesen kezdtem és imádom. Ha valaki azt mondja ,hogy már nem leszel profi annak ne hidd el. Van egy balerina aki 13 évesen kezdte el és most szóló táncos. Ha van motivációd kezd el! Kisebb az esélye ,hogy profi leszel de ha van benned sok kitartás akkor bármi lehetséges
2019. júl. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!