Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Iszonyatos vádlifájdalom...

Iszonyatos vádlifájdalom bármilyen mozgásnál. Mi a baj?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom miért fáj a vádlim.

Cseréltem cipõt, kenegettem kenõccsel, kihagytam a sportot 2 hétig, de ugyanúgy fáj.

Ha gyorsan sétálok, akkor is.

Mikor legutóbb futottam szinte összeestem a fájdalomtól, pedig melegítettem elõtte.

Ez micsoda?

Nem újkeletű a dolog, 2-3 hónapja tart, de most igazán komoly a fájdalmam.


2018. ápr. 24. 21:19
 1/3 anonim válasza:

Ha nem mész sportorvoshoz,pedig az kell,akkor szedjél Magnéziumot!

A lábizomgörcs vagy fájdalom tipikus tünete a magnéziumhiány. Nem rég' találtam egy tesztet itt a neten, kitöltöttem és az én magnézium hiányom (pedig régóta szedek)napi 1080 mg-ra jött ki. Az általános ajánlat csak 360mg/nap. Egyéntől függő az életkörülmények miatt!Ha sportolsz,akkor a magnézium a legfontosabb! Nézz utána!

2018. ápr. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Elsősorban próbáld meg kívülről bekenni az Ősi Magnézium koncentrátummal. Keress rá a neten. Ez a leggyorsabb most de tabletta vagy por formájában ami jól fölszívódik szedjél magnéziumot is hozzá.
2018. ápr. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Bornemissza Klára válasza:
Vizsgáltattad magad érszűkületre? Tipikus a fájdalom.
2018. ápr. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!