Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Otthoni edzés de hogyan?

Otthoni edzés de hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Mivel munka mellett a lehetőségeim korlátozottak az edzésre ezért otthoni edzés lenne a leg megfelelőbb. A helyzet hogy 10 órát dolgozok heti 6 nap és utána már csak macera haza menni lefürdeni vissza a terembe stb.. emellett ugye magánéletem is van. 10-15 kilótól akarok megszabadulni aztán izmot építeni . Egy izmosabb arányosabb testet szeretnék ami talán otthonról is elérhető. Eleve csak pár súlyom és egy fekvenyomó rudam van. Mi kellene még szerintetek a "szettbe"? Egyébként sokakkal ellentétben a láb edzése is nagyon fontos nekem ezt otthon megfelelően meg lehet edzeni? Sajnos se pénzem se helyem egy "edzőtermet" berendeznem de a nagyobb gépeken kívül mindent be tudok szerezni. Plusz kérdés ,hogy miféle edzést kellene csinálnom ? 178 cm és 85 kg vagyok.
2018. máj. 6. 12:25
 1/3 anonim ***** válasza:

a fegyencedzést kezd el,meg egy testépítő szálkásító diétát.

a meglévő cuccod mellé még egy húzódzkodó kell,mellé esetleg egy pár tornagyűrű.

amivel a fegyencedzés kiegészítheted otthoni körülmények között-oldalemelés,vállvonogatás,bicepsz és tricepsz gyakorlatok.

2018. máj. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

az 1-essel részben egyet értek de nem teljes mértékben

fegyencedzés jó ötlet vannak róla könyvek de mit akarsz te szálkásítani? nem akarlak megsérteni de gondolom ha most kezdesz edzeni nincs rajtad mit szálkásítani mellesleg a testsúly és magasság nem megfelelő adat erre mert pl. ha vastag csontzatú vagy akkor lehet 90kilóval is szálkás


szóval csak így kb megírom miket nézz meg magadon:

-látszik e a hasadon pár kocka vagy ilyen kis kockakezdet

-eres e valahol a tested (szerszám nem számít ha-ha)


Ha ezeket tapasztalod akkor a testzsírszázalékod olyan 15-20 lehet ebben az esetben tömegelni kell

2018. máj. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én meg veled nem értek egyet,mert egy 160 centis vékony nő csontváza kb 11-12 kiló,egy 190 centis férfi csontváza meg kb 13-14 kiló.

magyarul tök mindegy a csontozat,mert 1-2 kiló eltérést jelent nem pedig 10-20 kilókat.

meg ilyen adatok mellett tömegeljen?

naturál határokon belül versenyformában is jó lenne a 178/85.

edzetlenül,valószínűleg behízva,magas tzs-vel meg elég sok.

ha erre rá tömegelne akkor inkább egy diabétesz az amit kockáztatna és még egészségtelenebbül nézne ki mint most.

annyi,hogy a 10-15 kilós fogyás valóban erős megfogalmazás.

helyette lehetett volna a 10 kiló zsírleadás.

ezt meg össze lehet hozni úgyis kezdőként ha súlyban kb csak 5 kilót fogy.

2018. máj. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!