Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen otthoni gyakorlatokat...

Milyen otthoni gyakorlatokat tudtok ajánlani? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Eltört két lábujjam es muteni is kellett ezért mankoval kellett jarnom, az egyik labam jobban megerosodott mint a masik es erre szeretnek toletek vmi gyakorlatot amihez nem kell sulyzo meg “kulonleges eszkozok

Illetve mivel nem mehet edzesre szeretnek erosito feladatokat (hasra hatra karra) amihez nem kell álni

A válaszokat elore is koszonom



2018. ápr. 29. 22:29
 1/1 anonim válasza:

Nekem annyi ideig volt befáslizva az egyik lábam, hogy a térdem megmerevedett. Pár hét eltelt, mire újra teljesen betudtam hajlítani. Az első héten alig pár fokot hajlott csak.

Annyit kellett csinálnom, hogy ágyról lelógatva kellett mindig többett és többet hajlítani rajta. Utána már amikor mozgott rendesen, szépen vissza erősödött a futástól, biciklizéstől.

Ha fáradt vagyok akkor azt veszem észre, hogy húzom egy kicsit, még így 8 év után is. A cipőim kopásán tűnik fel leginkább. A balos sokkal kevésbé kopik.

Hasra felülés, hátra húzódszkodás, ami otthon is kivitelezhető.

2018. ápr. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!