Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem vagyok egy nagyszájú...

Nem vagyok egy nagyszájú elöadó típusú személy, ennek ellenére lehetek sport oktató? (jóga, vagy személyi edző)

Figyelt kérdés
nem tudok nagyon nagy társaságban jól eladni magam. Tudjátok, mire gondolok.

2018. máj. 8. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan lehetsz. Nem kell mindenkinek nagycsoportps foglalkozást tartani. Pár embernek biztos tudsz majd edzést tartani.

Sokkal jobb egy halk szavú, hozzáértő edző, mint aki magabiztosan mondja a hülyeséget.

2018. máj. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ilyen csak akkor van ha nem vagy teljesen biztos a tudásodban.

mert arról dumálni amit szeretsz,amit csinálsz egy évtizede,értesz is hozzá,az jön magától.

te viszont nem tűnsz túl biztosnak magadban,ezért írtad azt hogy el akarod adni magad,meg akarsz felelni.

megfelelési kényszerből sikert elérni meg legfeljebb akkor lehet ha nincsen komoly tét.

pont fordított kerettel állj neki.

nekik legyen kitüntetés az,hogy te ott vagy és megtartod az órát.

ebből indulj ki,ne pedig a se-ggnyaló felállásból és máris menni fog.

2018. máj. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!