Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a küldönbség a crossfit és...

Mi a küldönbség a crossfit és a "testépítő" edzés közöztt?

Figyelt kérdés
Nincs pénzem kondira meg messze is van tőlem a terem és e miatt meg a suli maitt abbahagytam és most találkoztam egyik ismerősömmel aki megemlítette a crossfittet h nem kell hozzá sok felszerelés és otthon is tudom.
2010. jún. 14. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg a különbség, az izmaidat teljesen más edzésbe használod, teljesen másra fogod tudni jól használni. Lehet nemfogsz mindenféle gépeken max. súlyokat emelgetni, de fekvenyomni, guggolni súllyal egy idő után úgy megtanulsz, hogy egy testépítő elbújhat melletted. Emellett növeli a fizikai munka teljesítőképességét is.
2010. jún. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kösz a hozzászólást és ehhez is kell a késöbbiekben tápkieget nyomni v elég csak a jó minőségű kaja?
2010. jún. 14. 19:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Táplálékkiegészitő csak akkor kell ha a normál kajád nem fedezi azt a fehérjemennyiséget amire neked szükséged van. Pl ha 2 gramm fehérjét ennél testtömeg kg-onként és 70 kg vagy akkor 140 gramm fehérje kellene 1 napra, és 1 kg húsba van 200 szóval az elég szép mennyiségű hús :D meg talán "olcsóbb" a kiegészitő.
2010. jún. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A testépítők az izmok méretének növelésére mennek rá, a crossfit lényege pedig a fizikai erő növelése.
2010. jún. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!