Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi volt a célotok, amikor...

Mi volt a célotok, amikor elkezdtetek edzeni?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy ki milyen céllal kezdett bele az edzésbe, mozgásba és, hogy mennyi idő után volt látható eredménye a dolognak? Illetve mennyi idő alatt értétek el a célotokat?


Mi volt az, ami motivált titeket?


2018. máj. 17. 09:22
 1/2 anonim válasza:
0%

Szia! Névért bocsi csak sehogy nem engedett ez a fos regisztralni.

Hat en igazabol 1x elsonek azert kezdtem el mert egy kis hulye vezna voltam es muszaj volt valahogy kineznem mert ez nem volt allapot 72 kg voltam amikor elkezdtem kondizni rendszeresen masfel evig csinaltam szepen lett eredmenye de sajnos egy vallserules miatt 1 evet ki kellett hagynom

De tobb mint 2 eve mar ujrakezdtem mert sajnos nagyon meghiztam es elhagytam magam akkor es undorito voltam. Akkor eldontottem hogy ujra megjobban motivaltan elkezdem azota eletelt mar 2 es fel ev es nagyon latszik az eredmeny. Kb nekem ugy 3 honap utan kezdett el latszodni elsonek csak az izomlazam volt nagyon durva aztan szep lassan beindul majd de ez taplalkozas es eletmod kerdese is szerintem meg mennyi penzed es idod van erre a sportra igazabol

2018. máj. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Engem négy éves koromtól hordtak a szüleim edzeni. Most 22 vagyok, de soha nem fordult meg még a fejemben, hogy ne sportolnék valamit. Egyszerűen annyira az életem része, mint hogy levegőt veszek. Szóval nekem nem kell motiváció, egyszerűen csak csinálom, mert lételemem. Kívánom, hogy minden ember jusson el idáig a sportban vagy bármiben az életben. Felszabadító érzés, mikor megkérdezik egy társaságban, hogy miért edzek és azt tudom mondani, hogy mert ez én vagyok. Mikor nem azt nézed, hogy mekkora a karod, hogy fogsz kinézni póló nélkül a strandon, milyen gyorsan futsz vagy milyen szépen végzel el egy formagyakorlatot, mert ezek csak azt mutatják, hogy haladsz előre. Hanem azt, hogy itt egy újabb nap, menni kell edzeni, mert belül hajt valami, és keményebben edzel, mint bárki, akit ismersz, de te eközben már csak azért is boldog vagy, hogy ezredszerre is ugyan azt csinálhatod. Valami ilyesmire mondják, hogy szenvedély.
2018. máj. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!