Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » S. O. S! Szeretném kikérni a...

Stay44 kérdése:

S. O. S! Szeretném kikérni a véleményeiteket! Diéta plusz sport hatásos lenne ez a módszer? Kifejtem részletesebben.

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben sajnos sikerült felszednem pár kilót. 163 cm magasságomhoz 61 kg társul. Szeretnék megszabadulni minimum 5-6 kilótól. Tudom, hogy ehhez étrendváltásra, kemény diétára és sportra van szükség. Összeállítottam egy heti edzéstervet, hogy miket sportolnék. A tanácsotokra lenne szükségem, hogy jó-e ez így. Szóval…


Hétfő: Hát-mell (has)

Kedd: 1 óra futás

Szerda: Bicepsz- tricepsz (has)

Csütörtök: 1 óra futás

Péntek: Váll-láb (has)

Szombat: Jóga

Vasárnap: jóga


Étrendem pedig szigorúan gyümölcsökből, zöldségekből plusz olyan ételekből állna, amely fehérjét tartalmaz. Emellé napi 2-3 liter víz.



2018. jún. 3. 19:26
 1/1 anonim ***** válasza:

A szétosztáshoz nem értek, én még a teljes testes szakasznál járok, amit kezdőknek ajánlanak.

Amúgy jónak tűnik az edzés. Az étrendről alig írtál, így azt nem tudom, bár kissé szélsőséges nekem. Én pont nem cukrokkal fogynék, de nyilván úgy is lehet, akit az laktat s jól érzi magát úgy.

Persze egyél elegendő zsírt is.


A fogyáshoz inkább kalóriadeficit kell, nem feltétlenül kemény diéta. Úgyhogy ha valahol azt olvastad, hogy sok gyümölcs, zöldség kell a fogyáshoz s kerülnöd kell minden gabonát és olajos magvat (gondolom, a fehérjét tartalmaz neked a tisztább fehérjés ételeket jelenti, mert a zöldség is tartalmaz fehérjét, ahogy szinte minden), akkor az az információforrás nem volt jó. Ha tudod mit csinálsz, az más, de vannak hajmeresztő elképzelések.

2018. jún. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!