Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Flabelos hatásos zsírégető...

A Flabelos hatásos zsírégető módszer?

Figyelt kérdés

Szeretnék főként hasból fogyni és izmosodni, meg egyéb területekből. Véleményeket, tapasztalatokat szeretnék.

22/L



2013. aug. 6. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szálkásitó diéta+ heti 4 min. 40 perces aerob edzés.

Ez mindentől hatásosabb.

2013. aug. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így van, és nincs helyi zsírégetés, nem lehet célzottan fogyni a kívánt helyekről.
2013. aug. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze, nagyon hatasos, ezert is nincsenek mar kover emberek! Mert mindenki lefogyott mar a Flabelos-al!....


Ha maradando sikert szeretnel elerni az egeszseged karositasa nelkul akkor azt csinald amit az elso irt. Annyit pontositanek rajta hogy a zsiregetes 40 perc utan indul be, szoval inkabb 50-60 perces legyen az az aerob edzes.

2013. aug. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerinted az, hogy napi 10 percig egy hatalmas gép rázza a segged, majd te lefogysz hasból meg izmosodsz egyéb területeken? Ne legyél már naiv.

Nekem több barátnőm is ment, hogy most ez a legjobb módszer. Hónapok óta járnak, semmi változás, én meg normális testmozgással már felszedtem egy kiló izmot.

2013. aug. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!