Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Makrókból nagyjából mennyi...

Makrókból nagyjából mennyi lenne az ideális, ha izmot akarok építeni, de közben fogyni is?

Figyelt kérdés
Fenekemre illetve a hasamra szeretnék első sorban edzeni, de emellett még egy olyan 5 kilót le is szeretnék adni ahhoz, hogy elégedett legyek magammal.Ennek az eléréséhez mitket kellene ennem reggel,délben és este? Illetve hány oránként szabadna így ennem?Az étkezések makróinak kb. mennyi lenne jó hogy valami látszódjon is egy idő után rajtam?És még az érdekelne, hogy a fehérjeturmixokkal mikor érdemes foglalkozni?Tudom persze, hogy ezt így látatlanban nehéz megmondani ezért írok pár dolgot magamról:62-63 kiló vagyok, 167cm, 18% a testzsírszázalékom.Kérlek segítsetek, mert sehol nem találok olyan információt ami segítene érdemben...:(

2018. jún. 6. 16:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha keresel egy személyi edzőt akkor profi válaszokat kaphatsz. Szerintem olyan alacsony a zsírod és a súlyod se sok, hogy én ezzel semmit nem foglalkoznék. Inkább olvasgatnék szakácskönyveket, hogy jó étvágyat gerjesszenek a finom kaják. A tudatos táplálkozásnál a ló másik oldala mikor valaki már enni se mer addig míg ki nem számolja mi van benne
2018. jún. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!