Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ennek lehet valami értelmes...

Ennek lehet valami értelmes eredménye?

Figyelt kérdés

Minden reggel futni(mivel most kezdem, ezért még csak pár km) 6-12km-t.

Mindennap testerősítő edzéseket végezni(1-2 óra/nap).

Beiratkozni kungfu/jeet kune do/ju jitsu(vmelyik)+box edzésre.


Így mennyi időbe telne, hogy hasonlítsak Bruce Lee-re?



2018. jún. 8. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:

99999év, ő ugy nott fel és nem 10+évesen kezdte....

+genetika

2018. jún. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

13 évesen kezdte a wing chun-t.

Én most vagyok 17, wing chu-ztam 1 évet(10 évesen) és boxoltam másfél évet(14 évesen).

Közte volt egy lábtörésem és eltört pár bordám edzésen, ami miatt egy ideig nem engedtek edzeni.

A ju jitsuról hasonlót olvastam, mint a jeet kune doról, hogy mindkettő "vegyes" harcművészet, tehét több összevonása.

Azért szeretném vmelyiket elkezdeni, illetve újrakezdeni a boxot.

2018. jún. 8. 16:18
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy genetika, meg neki érzéke volt a harcművészetekhez, azért is írtam, hogy hasonlítani szeretnék rá, meg ugyanolyan amúgy sincs még egy, mint Ő volt.
2018. jún. 8. 16:20
 4/7 anonim ***** válasza:

akkor már legyen inkább holyfield a példa ő sokkal jobb testalkat és még eredményes sportoló is.

reggel elment kondizni,dél.kora délután körül kocogott,este meg boksz edzés,mindezt heti 6x.

és persze nézz utána az elérendő súlyhoz illő tömegnövelő étrendnek is,mert ennyi edzés mellé annyit kell enni mint egy állatnak.

2018. jún. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi a választ! Én hajnalban szeretek futni, de gondolom ez nem olyan lényeges.

Ti tudtok olyan edzésről, ami mindennap van? Mert minden harcművészeti vagy box edzés eddig heti 2 vagy max 3 alkalmas van.

Heti legalább 4x kéne mindkettő, pl du 5-fél 7-ig egyik, aztán 7-fél 9-ig másik vagy ilyesmi, heti 4-5x, a többi napokon otthon tudom gyakorolni a tanultakat, de sehol sincs ilyen edzés.

2018. jún. 9. 09:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Kis lépésekkel kezdj. Először egy edzésre kezdj el járni, aztán mikor meglátod, hogy bírod, majd mész másikra is. Ha rendes edzésre mész, utána nem lesz erőd egyből másikra menni.
2018. jún. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, szóval lehet esélyem?
2018. jún. 9. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!