Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez nem csak izomláz, igaz?

Ez nem csak izomláz, igaz?

Figyelt kérdés

Pénteken felsőtestre edzettem, talán kicsit túltolhattam a súlyzózást tricepszre, mert zsibbadtak utána a karjaim egész nap (de nem fájtak egyáltalán). Na a meglepetés másnap következett, ugyanis nem bírtam, csak kb. derékszögig hajlítani őket. Akkor még ne tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, reméltem, hogy csak ennyire bedurrantak, de mára még rosszabb lett, alig bírom mozgatni őket, ha behajlítanám a karom, könyök felett megfeszül és nem hajlandó tovább menni. Úgy mászkálok, mint valami Barbie-baba, nem érem el még az arcom sem...

Kicsit gáz a helyzet, na. Attól tartok, talán izomszakadás lehet, de annak már kezdetben is fájnia kellett volna, nem? Nem értem, mi a bánat történhetett, bemelegítettem rendesen, máskor is csináltam az összes gyakorlatot... vicc.

Holnap elmegyek orvoshoz, de általában a konzervatív terápia híve vagyok (szarok rá, majd elmúlik). Volt már ilyen problémátok, szerintetek mire számíthatok?


2018. jún. 10. 16:29
 1/1 anonim válasza:
Nah, elmúlt? Mit mondott a doki?
2018. szept. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!