Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van értelme, ha itthon rendsze...

Van értelme, ha itthon rendszeresen gyúrok hasra?

Figyelt kérdés

Úgy szoktam hogy először mindig nyomok rendes fekvőt kb 50-60-at, és utána különböző helyzetekben haspréseket, hogy a hasizom minden pontját eddzem. Ezekből 100-150 között csinálok. És napi 5 kört csinálok általában ezekből, minden kör között rendes fekvőből kb 50-60-at.

Ennek így van értelme? Mindenki azt mondja, hogy baromság mert úgyse lehet magadtól fogyni, csak gépektől, meg, hogy nagyon kemény munka stb.. hatástalan meg ilyenek. Szerintetek ezáltal fejlődhet látványosat a hasizmom? Nem vagyok végül is kövér vagy ilyesmi. Átlagos alkatom van, de szeretném, ha nem csak feszítéssel lenne kockás a hasam, ha értitek mire gondolok.


2010. jún. 17. 12:05
 1/4 anonim válasza:

Ha kinézetre gyúrsz, akkor állítólag inkább fogyókúra kell, mert a hasizom ott van, hiába erősíted, ha eltakarja a zsír. Ezt hallottam.

De ha csak erősebb hasat akarsz, akkor szerintem jó :)

2010. jún. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem.

És fogyókúra mellett a futás vagy az úszás nem segít hozzá, hogy a zsírt leadjam?

Mondjuk erre meg hallottam egy olyat, hogy a futástól meg az izmot adja le az ember. Ebből mi az igaz?

2010. jún. 17. 12:21
 3/4 anonim válasza:
Értelmetlennek nem mondható, jobb mintha a tv néző izmot tornáztatnád, kockás hasad csak akkor lesz ha nagyon lefogysz és szinte alig lesz rajtad zsír. Kemény munka? Hát persze, ha fogyni akarsz elsősorban rajtad múlik tudsz "magadtól fogyni".
2010. jún. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha nincs rajtad sok felesleg akkor fekvőtámasz és has edzéssel is lehet strandfazont elérni. A sima felülés és a hasprés szerintem kevés egy jó hasizomra, csinálj mindenképp lábemelést is. A futás meg az úszás az teljesen jó. Kockás hasad viszont tényleg csak akkor lesz ha nagyon kevés zsírszázalékot elérsz, mert takarni fogja a zsír az izmot, és nem lesz kockás.
2010. jún. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!