Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért álmosít az új tömegnövel...

Miért álmosít az új tömegnövelő amit nemrég vásároltam?

Figyelt kérdés

Megjegyzem h minden alkalommal miutan megittam az adagomat edzés után, kis idő után elkezdek álmos lenni.Idáig ennyire "erőset" még nem használtam.Ez inkább erőt kéne adjon nem ??

Az alábbi termék az: (megjegyzem h ez nem reklám :P)

[link]


2010. jún. 17. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Mért veszel ilyen noname cuccokat ? :S
2010. jún. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Min csodálkozol, ha beszedsz valami szintetikus (önmagában ez a legkisebb gond lenne), kétes hatású vackot? Semmi közöm hozzá, a te tested, a te életed, de muszáj ilyesmiket szedned? Egyáltalán nem egészséges. Még a végén úgy jársz, mint Igazságos Izom Tibi...
2010. jún. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszolónak mért kell osztania az észt a hülyeségről ? Maradj csendben ha nem vagy tisztában a dolgokkal ! Nem a tömegnövelőkkel van a baj , hanem a minőséggel . Használd a Scitec vagy a BioTech termékeit !
2010. jún. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem hiszem, hogy a Dymatize az különösebben rossz márka lenne, legalábbis szerintem. Én arra tippelnék, hogy edzés után egyszerűen eltelít az adag és alapból ugye elfáradtál, ezért álmos leszel. Nincs ezzel gond.

nem találtam meg a pontos összetételt az adagnál. de ha minden igaz, akkor ez kb. olyan mint a Super Mass Gainer. Ott 334g egy adag ami szerintem nagyon komoly. Ha ez igaz, akkor ne csodálkozz, hogy edzés után beálmosodsz egy 334g-s turmixtól. szerintem

2010. jún. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
10%
egyed csak a sz ar tömeg növelőket, később még hátha a f aszod is leszárad
2010. jún. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!