Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hatásos az a mozgás, ami után...

Hatásos az a mozgás, ami után nincs izomláz?

Figyelt kérdés
Van egy babám és bár kilóban már a terhesség előtti súlyomnál is kevesebb vagyok, de nem néz jól ki a testem, feszesednem kellene. Viszont mindenhol azt írják, hogy csak olyan mozgást lehet végezni, ami nem okoz izomlázat, mivel az megváltoztathatja a tej ízét és nem fog enni a baba. De én először is nem tudok olyat csinálni, amitől ne lenne izomlaz, plusz eddig azt hittem, hogy akkor van eredmény, ha izomlaz is van. Vagy hogy van ez?
2018. júl. 6. 08:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Kezd fokozatosan, mint ahogy bárki másnak is így kell.

Így elkerülöd a sérülést, a súlyos izomlázat és persze a motivációdon sem ront.

Az izomláz nem feltétele az izomnövekedéshez. Akik rendszeresen sportolnak, náluk már nehezen is alakul ki.

Továbbá a kisbaba majd jelezni fogja, ha nem tetszik neki valami, de szerintem ez túl van misztifikálva, mint oly sok minden. Tapasztald meg saját magad.

2018. júl. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!