Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 1 hétig egyfolytában voltam...

1 hétig egyfolytában voltam futni 30-40 percet, eleinte picit fajt a vadlim elkezdtem szedni magnéziumot de ma sírva kellett abbahagynom a futást annyira fajt. Mitől?

Figyelt kérdés
2018. júl. 8. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha eddig sose futottál, esetleg keveset is mozogtál, akkor talán nem kellett volna ennyire "durván" kezdeni.

Hihetetlen gyenge tud lenni az edzetlen ember... Tegnap futottam 2 km-t, ma úgy ébredtem, mint akin átment az úthenger és karom, vádlim fájt. Úgyhogy elmentem biciklizni egy órácskát, most már a fenekem és a combom is kivan :D

Majd belejövök.

Egyszer 5 perc (úgy látszik, eléggé belevaló) lábgyakorlat után 3 napig alig tudtam járni, azóta különösen óvatos vagyok edzetlen állapotban...


A begörcsölés jelenti a magnéziumhiányt, a sima kis fájdalom inkább izomláz.

2018. júl. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

mert felkészületlen volt az izomzat,az ízületek és a vázrendszer erre a fajta bevetésre.

logikus ami történt,legfeljebb annyiban nem,hogy általában szokták bírni 2-3 hétig is sokan,mielőtt hasonló szinten lerobbannak.

2018. júl. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Régebben rendszeresen mindennap futottam hónapokig....alapvetően izmos vagyok,bár tény h az utóbbi időben nem voltam mindennap...sőt...az utóbbi 1 évben..De érdekes mert amúgy nagyon jól bírom,a tüdőm is jól bírja,nem fulladok,a tempóm is jó..Lehet akkor túlerőltettem? Mit csináljak ha szeretnék újra nap mint nap futni? /nagyon szeretem egyszerűen ezzel tudok sak kikapcsolni/
2018. júl. 9. 00:17
 4/4 anonim válasza:
100%
Edzetlen vagy és túlerőltetted az izmokat. Igen ennyivel is. Sajnos fokozatosan kell. Ne csak magnéziumot szedj kálciumot is.mellé és egyél banánt mert a kálium is kell az izmoknak
2020. máj. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!