Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokkal lehetne...

Milyen gyakorlatokkal lehetne feszesíteni, keményebbé tenni a mellem?

Figyelt kérdés

Fogytam, híztam, fogytam, majd megint híztam, és ez meglátszik a mellemen. Milyen gyakorlatokat csináljak? Amelyek itthon is végezhetők.(fekvőtámaszon kívül, mert attól sajnos fáj a hátam.) Van 2db 2kg súlyzóm itthon.


Előre is köszönöm az értelmes válaszokat


2010. jún. 18. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:
64%

Ha fáj a hátad csinál ezt egy hónapig,másnaponta.Rendbehoz.

[link]

Ha randbejöttél,bármit sportolhatsz.

2010. jún. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
csináld,rendbejöttél-bocsesz
2010. jún. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A mell maga nem tartalmaz izomszövetet, így puszta fizikai edzéssel csak az alatta lévő izmokat tudod fejleszteni, Különösen a közvetlenül a kulcscsont alatt lévő felső mellizom fejlesztésével tudod szépen feljebb hozni a melledet. Erre sok helyen találhatsz gyakorlatokat, ezért ebbe nem megyek bele.

Ellenben speciális módon magát a melledet is tudod feszesíteni, méghozzá igen hatékonyan, váltózuhany segítségével. Állíts be olyan meleg vizet, amilyet a bőröd még fájdalom vagy kellemetlen érzés nélkül elvisel, de ezen belül a lehető legmelegebbet! Ezzel zuhanyrózsa segítségével körkörösen, a mellbimbót kihagyva locsold a melledet 30 másodpercen keresztül, majd azonnal, átmenet nélkül locsold ugyanígy, körkörösen, a mellbimbót kihagyva teljesen hideg vízzel 10 másodpercig. Utána rögtön válts vissza az előző, lehető legmelegebb vízhez, ezzel locsold újra harminc másodpercig, majd átmenet nélkül hideggel újra tíz másodpercig, és így tovább. Kezdd három ismétléssel, majd idővel, mondjuk hetente növeld eggyel az ismétlések számát, egészen tízig. Növelheted tovább is, de igazán nem érdemes, 10 és 15 ismétlés hatása között már nincs lényeges különbség.

A gyakorlat hatása megdöbbentő. Kihagyás nélkül naponta végezve már az első néhány alkalom után egyértelműen látható az eredmény, egy-két hét után pedig már össze sem hasonlítható az eredetivel. A kötőszövetek rugalmassága és a mell bőrének feszessége olyan mértékben megnő, hogy gyakran az is nehezen hiszi el, aki a gyakorlatot végzi.

A váltózuhany és a mell izmainak optimális mértékű edzését párhuzamosan végezve hihetetlen eredményt érhetsz el még ilyen nagy mell esetén is. Nyilván a két gyakorlat nem pótolja egymást, mivel másra fejtik ki hatásukat.

Ha kérdésed van, várom a kommentedet!

Sok sikert kívánok!

2010. jún. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!