Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sportolás ilyen körülményekkel?

Sportolás ilyen körülményekkel?

Figyelt kérdés

Szóval nagyon vékony vagyok és mellette láncdohányos - napi 1,5 doboz töltött cigaretta - és minden héten sörözés nem sokat csak hétvégente 4-5 sör + napi 4-5 kávé!


Ajánlották, hogy sportoljak és "izmosodjak" viszont a szenvedélyeimmel nem akarok felhagyni...a cigiről sose szokok le illetve a sörözni is nagyon szeretek!


A kérdés, hogy ezek mellett is tudok érdemben sportolni hogy fejlődjek?


Pl ha gyúrok akkor idővel lesz eredmény?


Amennyiben esélytelen akkor természetesen felejtős a sport...csak gondoltam megkérdezem a hozzáértőket akik sportolnak, mivel soha életemben nem sportoltam semmit és lustaságból még tesiből is felmentettem magam általánosban is és gimiben is.


2018. júl. 12. 06:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked jó szennyezni magad és egészségtelenül élni, akkor hajrá, csináld csak. Majd idősebb korodra bánni fogod:) Azért az elég égő tud lenni, amikor egy 40 éves hapsi már a 2. emeletre sem tud felmenni gyalog, mert meghal az erőlködéstől.
2018. júl. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

20 éve dohányzok 17 éves koromtól! De simán legyalogoltam 15 km egy nap múlt nyáron.....szoktam biciklizni is több km minden probléma nélkül!


A kérdés az volt, hogy ha a szenvedélyeim mellett sportolok akkor fejlődhetek-e? Mivel a dohányzásról leszokni csak akkor fogok amikor a koporsóba raknak...és sörözni is kifejezetten szeretek......de emellett látnék potenciát asportban is elvégre izmosan is lehet beverni pár sört és elszívni mellé jó pár szál cigit :-)

2018. júl. 12. 07:47
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem szokj le a cigiről. Tök égő. Én egyszerűen letettem húsz éve és kész. Mi ebben olyan nehéz?
2018. júl. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"20 éve dohányzok 17 éves koromtól! De simán legyalogoltam 15 km egy nap múlt nyáron.....szoktam biciklizni is több km minden probléma nélkül!"


Az, hogy sétálsz, és tekersz kényelmes tempóban, nem jelent semmit sem. Azt a 80 éves nagypapám is megcsinálja, nincs benne semmi nagy dolog.


A kérdésedre válaszolva: Izmosodni szerintem lehet cigivel is, ha olyan az étkezésed, csak szerintem semmi értelme, ugyanis elég hülyén néz ki, amikor ki vagy gyúrva, de közben alig bírsz lefutni pár km-t, mert kiköpöd a tüdőd.

2018. júl. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Esélyed nincs ezzel a gondolkodással bármit is elérni ezen a területen.
2018. júl. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha így állsz hozzá akkor inkább hagyd a francba
2018. júl. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.......ami szerettem volna megtudtam :-) Ment mindenkinek a zöld!


Inkább nem kezdek el sportolni, mivel a cigaretta és az alkohol fontosabb!

2018. júl. 12. 11:39
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"Inkább nem kezdek el sportolni, mivel a cigaretta és az alkohol fontosabb!"


Éljenek a lelki nyomorultak:)

2018. júl. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó kommenttel elárultad magad trollocska :P
2018. júl. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Fejtsd ki kérlek: miért is vagyok troll? Hallgatlak!
2018. júl. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!