Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet napi öt perc hasizomból...

Lehet napi öt perc hasizomból eredmény?

Figyelt kérdés
Kíválasztottam egy tök jó öt perces hasizom edzést de nem nagyon tudok neki hinni,én nem vagyok hozzá értő...ezért kérem a véleményeket(természetesen mellette egészségesen táplálkozok)
2018. júl. 21. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:

a has ugye a törzs első fele.

az egyoldali edzés ugye szóra sem érdemes,szóval ha a sima has edzést kiterjeszted törzs edzéssé,akkor léteznek olyan gyakorlatsorok amikből elég lehet a napi 5-10 perc arra,hogy ne legyél derékfájós,jobb tartásod legyen és nyújtsa a gerincet.

buszvezető meg taxis haverjaim szokták csinálni,mert az egész napos besüppedt ülés tönkreba-ssza a hátukat,derekukat.

szóval erre jó lehet.

2018. júl. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Bizony, amit az 1. Hozzászóló irt az nagyon igaz! A hasizom jó mukodesehez elengedhetetlen az antagonista, tehát a hatizom erősítése is!

Valamint igen, 5 perc is elég naponta, ha fokozatosan emeljük a teherkart/ ismétlés számot, nehezítjük a testhelyzetet pl. Statikus gyakorlat : plank, fekvőtamasz stb. Edző, vagy akár gyogytornasz tud ebben bővebb tanácsot adni. 🙂

2018. júl. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!❤️❤️
2018. júl. 22. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!