Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jelentős túlsúllyal (25+kg)...

Jelentős túlsúllyal (25+kg) otthon végezhető aerob mozgás alternatívákat keresek. Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

2 pici gyerek mellett, este, altatás után van időm tornázni. Megoldást keresek úgy, hogy nem tudok elmenni és edzőgépeknek sincs hely a panelben. Mi lehet még megoldás? 2 normális súlyzókészletem van, azokat használom heti 2x, a bodybuilder.com-on találtam kezdőknek otthoni edzéstervet. De kellene valami aerob mozgás is, de ha éjszaka ilyen súllyal elkezdek kocogni a nappaliban, fel fog jönni a szomszéd.:P


Mi lehet még jó alternatíva, intenzív, aerob mozgáshoz?



#fogyás #otthoni edzés #aerob mozgás #alacsony intenzitású aerob edzés
2018. júl. 30. 13:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Sokféle torna van a youtube-on :) Én nagyon szeretem a power walkingot, az mégiscsak gyaloglás, kevésbé dübögsz vele, mint a futással, ami amúgysem az igazi bent... Leslie Sansone videóit szoktam használni, van egy csomó, nem unom el. Az a jó benne, hogy sok érdekes kis variációt alkalmaz, nem simán gyalogol, annál érdekesebb, intenzívebb és jobban megmozgatja az egész testet. Törzsfordítások, élénk karmozgás, még kis súlyzózás is van benne. Olykor még kocogás is, de tipikusan az nem és simán kihagyható.

Én nem vagyok valami sportos, de gyalogolni szeretek, így nekem ez az egyetlen valamirevaló opcióm itthoni mozgásban, a súlyzós edzést leszámítva. Másoknak vannak nehezebb tornák is. Néha nyomok Pilatest, az szolidnak látszik, de sokszor igen kemény. De intenzívebb gyaloglásra bármikor képes vagyok.

2018. júl. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, meg fogom nézni! Annyira nem szerettem a régi aerobic videókat, azok idegesítenek, de ez nem hangzik olyan rosszul. :)
2018. júl. 30. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!