Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ti hogy oldjátok meg az...

Ti hogy oldjátok meg az edzést munka mellett?

Figyelt kérdés

12 órát dolgozom naponta vagy többet, azok akik hasonló cipőben járnak hogy oldják meg a megfelelő mozgást?


Szabadnapjaimon általában pihenek, így arra gondoltam, hogy esetleg munka után mennék, hogy a pihenőnapon ne kelljen mással foglalkozni a háztartáson kivül.


Fitt szeretnék lenni és lehetőleg, formás alkatot elérni. Nem vagyok ebben jártas, ezért is fordulok hozzátok.


Ti hogy oldanátok meg a mozgást? Mikor mennétek? Milyen edzést választanátok, úgy hogy nincs olyan sok időtök? (és tapasztalat sincs).

Barátokkal sem tudok menni, mert felköltöztem pestre és nem ismerek még senkit.


Én csoportos órákra gondoltam, de nem tudom mennyire hatásosak (spinning, kangoo vagy aerobic).


Nyilvan nem vagyok ezzel egyedül, mások is megtudják oldani, így kiváncsi vagyok rátok, hogy ti hogyan oldjátok meg :)


Egyébként nem vagyok egy nagy darab 156 centi/46 kg.


2018. aug. 13. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem vagy nagydarab, sőt, még szedhetsz fel magadra, de ha sportolsz, akkor legalább izomban jön fel, feltéve, ha rendesen eszel mellette. :-)


Ha van energiád még munkanapokon, akkor munka előtt vagy után, bár amikor én voltam hasonló cipőben, nem volt energiám munkanapokon semmire.


A nagyobb edzőtermek általában nyitva vannak hétköznap, hétvégén is. Én próbáltam a spinninget, jó, de most a kánikulában nem bírom, majd ősszel megyek vissza. Aerobic szintén jó, arra mostanában járok, netről ismerek egy aerobic edzőt, ő több helyen is tart órát Budapesten, ha érdekel, privátban megírom.


Most azért barátibb a munkarendem, így jobban be tudom iktatni a sportot is, csak a légkondival kell vigyáznom, mert a derekam érzékeny rá.

2018. aug. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minden hétköznap reggel korán kelek (max 5.30) és kb fél órát jógázok youtube videót követve. Ez inkább a napot segíti elindítani, meg picit ellazít utána úgyis egész nap megy benn az idegeskedés. Emellett heti kétszer megyek este 8-ra úszni egy órát kb. Hétvégén meg igyekszem legalább az egyik napot aktívabban tölteni. Nekem ez így belefér és bírható.
2018. aug. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Azt kihagytam, hogy bringával járok munkába.
2018. aug. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amikor messze volt a munkahelyem, és hosszú a munkaidőm, bringával jártam dolgozni. Reggel jól meghajtottam magam, 15 km oda, 15 vissza, összesen harmincat tekertem egy nap. Az karbantartotta az erőnlétemet.
2018. aug. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2018. aug. 14. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!